Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

 


 

 

 


 

r

 


 

Szanowni Państwo,

 

Wprowadzamy możliwość wysyłania mailem dokumentów rekrutacyjnych, oczywiście po wcześniejszym zarejestrowaniu się w systemie rekrutacyjnym.

Wnioski można doraźnie przesyłać drogą mailową do Szkoły na adres spwolarasztowska@klembow.pl w formie skanu lub zdjęcia dokumentu. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

 

Ewa Hańczyk Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Rasztowskiej

 


 

 

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztowskiej –

adresy e-mail

 

1 Ewa Hańczyk spwolarasztowska@klembow.pl
2 Natalia Murawska n.murawska@klembow.pl
3 Krzysztof Bilski k.bilski@klembow.pl
4 Kinga Popińska k.popinska@klembow.pl
5 Małgorzata Brejnak m.brejnak@klembow.pl
6 Małgorzata Guba m.guba@klembow.pl
7 Piotr Ejsmont p.ejsmont@klembow.pl
8 Paulina Pietraczyk p.pietraczyk@klembow.pl
9 Dimitar Jugrew d.jugrew@klembow.pl
10 Bożena Mordecka b.mordecka@klembow.pl
11 Ewa Nowakowska e.nowakowska@klembow.pl
12 Edyta Oryga w.oryga@klembow.pl
13 Magdalena Rozbicka m.rozbicka@klembow.pl
14 Agnieszka Stankiewicz a.stankiewicz@klembow.pl
15 Piotr Turbacz p.turbacz@klembow.pl
16 Karolina Faber k.faber@klembow.pl
17 Sylwia Wytrykus s.wytrykus@klembow.pl
18 Wioleta Wilkowska w.wilkowska@klembow.pl
19 Anna Wiśniewska anna.wisniewska@klembow.pl
20 Arleta Wiśniewska a.wisniewska@klembow.pl
21 Beata Wojda beata.wojda@klembow.pl
22 Lidia Połaska l.polaska@klembow.pl

 

 


 

Pierwszy kanał edukacyjny Telewizji Polskiej online

Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego
i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line. Nowe pasmo jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i nauczycieli podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach. 19 marca o godz. 9.00 na stronie vod.tvp.pl pojawią się pierwsze materiały. Zachęcam do oglądania!

Każdego dnia, na stronie tvp.vod.pl w godzinach 9.00-13.00 w sekcji „eSzkoła” uczniowie i nauczyciele będą mogli znaleźć wartościowe materiały dotyczące wybranego zagadnienia.

Dyrektor Szkoły  Ewa Hańczyk

 


 

 


 

 


 

 


 

 

Rekolekcje Wielkopostne 2020

Aby wysłuchać rekolekcji  kliknij tutaj>>>

Konkurs

Światowy Dzień Książki - 23 kwietnia

Światowy Dzień Książki - 23 kwietnia>>>

Konkurs wiedzy o języku pt. „Z językiem polskim za pan brat”
lightbox
 

25 lutego 2020 r. w ramach obchodzenia Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o języku pt. „Z językiem polskim za pan brat”, który adresowany był do uczniów klasy IV i V.

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” 2020
lightbox
 

Poczet Sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystości upamiętniającej polskich żołnierzy antykomunistycznego i niepodległego podziemia, która odbyła się 1 marca 2020 r.  w Ostrówku. Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęła Msza św., w kościele Pw. Najświętszej Maryi Matki Kościoła. Po Mszy św. uczestnicy uroczystości przemaszerowali pod Pomnik Ofiar Terroru Stalinowskiego gdzie pod przewodnictwem księdza proboszcza odmówili modlitwę za dusze pomordowanych.

Opiekun Pocztu Sztandarowego

Ewa Nowakowska

189. ROCZNICA ŚMIERCI GEN. FRANCISZKA ŻYMIRSKIEGO W KLEMBOWIE
lightbox

23 lutego 2020 Poczet Sztandarowy Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztowskiej brał udział w uroczystości z okazji 189 rocznicy śmierci gen. Franciszka Żymirskiego. Uroczystość rozpoczęła złożeniem kwiatów pod tablicą generała Żymirskiego w kościele parafialnym. Po Mszy św. wszyscy uczestnicy wysłuchali koncertu w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Opiekun Pocztu Sztandarowego

Ewa Nowakowska

Lapbook na języku polskim – bohaterowie lektur
lightbox

Uczniowie z klasy IV na lekcji języka polskiego stworzyli lapbooki. To rodzaj teczki tematycznej, w której umieścili wiadomości o głównych bohaterach lektur pt. „W pustyni i w puszczy” oraz „Szatan z siódmej klasy”.

Lekcja historii
lightbox W ramach podsumowania lekcji historii uczniowie klasy piątej wykonali bardzo oryginalne makiety średniowiecznych grodów i miast (z naturalnych materiałów).
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2020
 

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe i jedne z najmilszych dni w roku. W tym roku ta wyjątkowa uroczystość w naszej szkole, odbyła się 21 stycznia 2020 r.

Dzień Babci i Dziadka klas II i III
21 stycznia 2020 roku był dniem pełnym wzruszeń dla zaproszonych gości. Uczniowie klasy II i III przedstawiając historię Bożego Narodzenia oraz prezentując wiersze i układy taneczne dla babci i dziadka sprawili, że u niejednego seniora pojawiła się łza radości i szczęścia.
Dodatkowe numery telefonów do szkoły

 

Dyrektor:     798 085 575

Sekretariat: 798 085 427

Praca w domu

Zerówka>>>

Komunikat - 1 kwietnia 2020 r.

Apel Policji>>>

Pomoc psychologiczna

Zaloguj się

Jak po raz pierwszy zalogować się do e-dziennika

Dentobus - leczenie stomatologiczne

Zaplanowane w dniach 25 i 26 marca leczenie stomatologiczne w dentobusie zostało odwołane.

List do rodziców i uczniów

Komunikat

l

Komunikat

Z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa konkurs wielkanocny oraz kiermasz nie odbędą się.

Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne

zostają odwołane.

FOTO w szkole

lightbox

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie

Planowany, nowy termin zdjęć:    07 kwietnia 2020 r. (wtorek)

Uwaga konkurs!

lightbox

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI HANNY NIEWIADOMSKIEJ

lightbox

Regulamin konkursu...

Rozstrzygniecie konkursu!

wyniki konkursu DBI>>>

1. Bal Charytatywny „Wielkie Serca Woli Rasztowskiej” w 2020 r.

lightbox

"Wielkie serca Woli Rasztowskiej" więcej...

Ważne terminy w roku szkolnym 2019/2020

 

25 lutego "Dzień języka ojczystego"

Konkurs KRUS

Konkurs Empik

Sekretariat szkoły - 2019/2020
Godziny pracy sekretariatu

poniedziałek

7:45 - 15:45

wtorek

7:45 - 15:45

środa 9:00- 17:00

czwartek

7:45 - 15:45

piątek

7:30 - 15:30
Opłata za obiady

Opłata za obiady

w marcu wynosi:

88 zł.

Jadłospis

Wpłaty za obiady,

numer rachunku

Wykaz podręczników w roku szkolnym 2019/2020

List MEN

Patron naszej szkoły na nowym banknocie

lightbox

Programujemy roboty

 

Nasza szkoła uczestniczy w programie

Zdobywamy kompetencje

przyszłości!

SRS VI edycja 2016/2017

Gminne kino

Repertuar

Nasza szkoła

nasza szkoła

 
Pomagamy! Wystarczy jedno kliknięcie.

KONKURS UNICEF "Wszystkie kolory świata"

Zobacz jak powstają lalki...

Wyróżnienie "Pro Masovia"

więcej>>>

Właściciele pałacu w Woli Rasztowskiej

więcej>

"Szkoła Współpracy"

 

Święto Szkoły

 

Pisma oficjalne i gratulacje >>>

Piszą o nas

"Powrót króla"


 

"Niepowtarzalne święto szkoły"


 

Czy znasz swoje prawa?

Apel Rzecznika Praw Dziecka

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

 

Szkoła dawniej i dziś

Budynek, wnętrza i otoczenie pałacu - kliknij aby obejrzeć pokaz 

lightbox

Linki

sieciaki_logo

 

logo1 

 

 

logo

 

Polish_Flag_BK

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )