Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

Nauczyciele - rok szkolny 2020/2021

 Imię, nazwisko

Stopień awansu

 Funkcja

 Przydział zajęć

 Ewa Hańczyk

nauczyciel

dyplomowany

dyrektor szkoły

wychowanie do życia

w rodzinie, EDB

 Elżbieta Wiśniewska nauczyciel mianowany

wych. oddziału 0

edukacja wczesnoszkolna

 Anna Wiśniewska

nauczyciel

dyplomowany

wychowawca

kl. III

edukacja wczesnoszkolna

 Beata Wojda

nauczyciel

dyplomowany

wychowawca

kl. I

edukacja wczesnoszkolna

 Bożena Mordecka

nauczyciel

dyplomowany

 wychowawca

kl. II

edukacja wczesnoszkolna,

plastyka

 Arleta Wiśniewska

naucz. kontraktowy

pedagog

jęz. angielski, geografia. biologia

 Piotr Turbacz

nauczyciel mianowany

-

jęz. angielski

 Wioleta Wilkowska

nauczyciel

dyplomowany

 wychowawca

kl. VII

wych. fizyczne, przyroda

 Kinga Nowak

nauczyciel

kontraktowy

wychowawca

kl. V

jęz. polski, D, biblioteka

 Małgorzata Guba

nauczyciel kontraktowy

wychowawca

kl. VI

świetlica, historia

 Krzysztof Bilski

nauczyciel

dyplomowany 

wychowawca

kl. IV

matematyka, informatyka,

technika

 Ewa Nowakowska

nauczyciel

dyplomowany

-

religia, muzyka

 Ks. Piotr Ejsmont

nauczyciel

mianowany

-

religia  

 Natalia Murawska

nauczyciel

dyplomowany

- matematyka
 Michalina Remboch

nauczyciel

-  jęz. niemiecki
 Marta Makarewicz

nauczyciel

-  fizyka
 Elżbieta Borkowska nauczyciel - chemia 
 Dimitar Jugrew

nauczyciel

dyplomowany

 

-

wych. fizyczne
 Małgorzata Brejnak

nauczyciel

mianowany

-

jęz. polski, WOS

 Małgorzata Walkiewicz-

 Kamińska

nauczyciel

kontraktowy

-  -

 Karolina Depta

naucz. kontraktowy

- naucz. wspomagający

 Agnieszka Stankiewicz

 nauczyciel   naucz. wspomagający

 


 

 

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztowskiej –

adresy e-mail

 

1 Ewa Hańczyk spwolarasztowska@klembow.pl
2 Natalia Murawska n.murawska@klembow.pl
3 Krzysztof Bilski k.bilski@klembow.pl
4 Kinga Popińska k.popinska@klembow.pl
5 Małgorzata Brejnak m.brejnak@klembow.pl
6 Małgorzata Guba m.guba@klembow.pl
7 Piotr Ejsmont p.ejsmont@klembow.pl
8 Elżbieta Wiśniewska e.wisniewska@klembow.pl
9 Dimitar Jugrew d.jugrew@klembow.pl
10 Bożena Mordecka b.mordecka@klembow.pl
11 Ewa Nowakowska e.nowakowska@klembow.pl
12 Edyta Oryga w.oryga@klembow.pl
13 Marta Makarewicz
m.makarewicz@klembow.pl
14 Agnieszka Stankiewicz a.stankiewicz@klembow.pl
15 Piotr Turbacz p.turbacz@klembow.pl
16 Elżbieta Borkowska e.borkowska@klembow.pl
17 Michalina Remboch m.remboch@klembow.pl
18 Wioleta Wilkowska w.wilkowska@klembow.pl
19 Anna Wiśniewska anna.wisniewska@klembow.pl
20 Arleta Wiśniewska a.wisniewska@klembow.pl
21 Beata Wojda beata.wojda@klembow.pl
22 Lidia Połaska l.polaska@klembow.pl
23 Karolina Depta k.depta@klembow.pl
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )