Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

 

Mikołajki 2019

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. Pomimo braku białego puchu, 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszej szkoły. Oczekując upragnionego gościa kl. 0 oraz kl. I z wielkim zainteresowaniem uczestniczyła w warsztatach. Wszyscy uczniowie brali  aktywny udział w zabawach prowadzonych przez animatorów. Zaproszeni goście przygotowali  także wiele innych atrakcji między innymi zabawy ruchowe, tańce w których uczniowie chętnie uczestniczyli, grę na instrumentach oraz ubieranie choinki. Po zakończonej zabawie dzieci wyczekiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał
z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców oraz nauczycieli. Na zakończenie Święty Mikołaj osobiście wręczał duże paczki wszystkim dzieciom, a w nich – dla każdego coś dobrego! Każde z nich otrzymało również dyplom Pomocnika Świętego Mikołaja - co było dla najmłodszych największą dumą. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką.

Nie tylko Mikołaj nagrodził dobre zachowanie uczniów. Wszyscy uczniowie  szkoły otrzymali również słodki upominek od Rady Rodziców.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci, a niektóre z nich nie będą mogły doczekać się kolejnej jego wizyty.

 

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )