Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

 

Szkolny Kiermasz Wielkanocny w Woli Rasztowskiej!

Zgodnie z tradycją, w weekend przed Niedzielą Palmową, na terenie naszego Kościoła odbył się zorganizowany przez Radę Rodziców Szkolny Kiermasz Wielkanocny, na którym swoją twórczość zaprezentowały dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami z naszej szkoły.

 

Na Kiermaszu można było znaleźć wiele ciekawych i niepowtarzalnych ozdób świątecznych. Własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne, zajączki i kurczaczki, pisanki, stroiki i koszyczki do święcenia na bogato wypełniły nasze stoisko. Ekspozycja ozdób świątecznych była imponująca, a zainteresowanie kupujących przerosło nasze oczekiwania. Jesteśmy niezmiernie dumni, bo udało nam się zebrać naprawdę pokaźną kwotę. Fundusze z Kiermaszu –  jak zawsze w całości – przeznaczone zostaną na potrzeby dzieci i młodzieży naszej szkoły.

 

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję i wszystkim, którzy docenili naszą pracę. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy wnieśli swój wkład w przygotowanie ozdób świątecznych, a zwłaszcza Pani Annie Winiarskiej, Ani Pałęckiej i Jarosławowi Blonowskiemu za najpiękniejsze palmy wielkanocne, Paniom Marzenie Falbie i Dorocie Falbie – „wieloletnim przyjaciółkom naszej szkoły” za wyjątkowe rękodzieła wielkanocne. Szczególnie pragniemy podziękować Księdzu Jackowi Turkowi za udostępnienie nam miejsca na Kiermasz oraz uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie Kiermaszu.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Kiermaszu.

 

Rada Rodziców

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )