Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

 
Zakodowany adres naszej witryny

Za nami I sesja Młodzieżowej Rady Gminy Klembów!!!

Kilkanaście młodych osób. Plany, założenia i niezliczona ilość pomysłów. 21 grudnia oficjalnie rozpoczęli swoją przygodę z samorządem młodzieżowi radni Gminy Klembów.

Młodzieżowa Rada Gminy Klembów to zaproszenie młodych mieszkańców naszej gminy do aktywnego udziału w życiu publicznym. To praktyczne działanie ukierunkowane na budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Społeczeństwa świadomego, które nie tylko ma oczekiwania, ale potrafi wyjść z inicjatywą i zrobić coś fajnego dla swoich miejscowości a także dla nas wszystkich. Kreatywność i młodzieńcze ideały są największymi atutami młodzieżowych radnych, którzy są aktywni i ambitni, a teraz mają szansę wykazać się w zupełnie nowych dla siebie rolach.

W tym uroczystym dniu młodzieżowi radni odebrali z rąk Wójta Gminy Klembów Rafała Mathiaka oraz Sekretarz Gminy Klembów Agnieszki Sosnowskiej zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie wybrali spośród siebie Przewodniczącego, którym został Piotr Jastrzębski oraz dwóch Wiceprzewodniczących Łukasza Kazę oraz Kacpra Wnuka.

Życzymy im dużo pomysłów, otwartej głowy na nowe inicjatywy i zapału do pracy.

Zapraszamy również do polubienia na facebooku oficjalnej strony Młodzieżowej Rady Gminy Klembów, znajdziemy tam aktualne informacje o MRG, ich wydarzenia oraz plany.

 

foto>>>

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )