Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego

w Woli Rasztowskiej

ul. Szkolna 9

05-205 Klembów

woj. mazowieckie

 

BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Bal karnawałowy to dla naszych uczniów niezwykły dzień, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Już od rana, 5 lutego 2021r. w naszej sali pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać szykujące się do balu wróżki, królewny, policjanta, mumię, Spider-Mana, czarownice Diabolinę, dwie biedronki i wiele innych…. Wystrój sali balowej, przygotowany dzień wcześniej, wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przygotowany został również słodki poczęstunek.

 Bal rozpoczął się prezentacją strojów. Przeprowadzane były liczne konkursy, a muzyka zachęcała wszystkich do tańca i wspólnej zabawy. W trakcie balu odbyła się koronacja króla  i królowej balu oraz wybranie ich zastępców, a także nagrodzenie najbardziej oryginalnych strojów.  

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 

E. Wiśniewska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )